banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

“YÜREKLERİ ISITAN KAVUŞMA”

Evinin eski ve bakımsız olması sebebiyle ailesinden ve yuvasından ayırılıp Çocuk Esirgeme Kurumuna verilen 10 yaşındaki otizmli İsa Yılmaz; Konya Milletvekili Gülay Samancı, Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe ve AK Parti Çeltik İlçe Başkanı Hacı Zuhal’in girişimleri neticesinde evine ve ailesine kavuştu.  

GÜNDEM 16.01.2021, 00:12 15.01.2021, 17:19 Haber Merkezi
1757
“YÜREKLERİ ISITAN KAVUŞMA”
banner12

Küçük İsa’nın anne kucağına geri dönmesi için harekete geçen Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, beraberindeki Belediye personeli ile ailenin evine bir ziyarette bulunmuş ve bakım onarım çalışmalarını yerinde incelemişti. Konya Milletvekili Gülay Samancı da ilçeyi ziyaretinde küçük çocuğun durumu hakkında bilgi almış ve en kısa sürede ailesine teslim edilmesi yönünde desteğini göstermişti.

Evin tadilatının hızlı bir şekilde tamamlanmasıyla otizmli İsa Yılmaz, yuvasına ve ailesine kavuştu. Yürekleri ısıtan bu kavuşma anında duygu dolu anlar yaşandı. Kendisi de heyecanını ve duygularını gizleyemeyen Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe; “Yavrumuz ve ailesinin kalacağı evinin bakım ve tadilatına hızlı bir şekilde başladık. İsa’ya kol kanat germiş olmaktan ve ailesine kavuşmasından dolayı büyük mutluluk duyduk. Yavrumuz evine geldiğinde adeta bir bayram havası esti. Bu mutlu sonun yaşanmasında desteğini esirgemeyen Konya Milletvekilimiz Gülay Samancı’ya teşekkür ediyoruz” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık