banner8

banner9

banner28

banner10

YUNAK’TAN ALTIN VE PLAKET

Dünya 3’üncüsü Milli Halterci Nuran Yalçın, Yunak Belediyesi tarafından altınla ödüllendirildi. Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da makamında ağırladığı eski öğrencileri Nuran Yalçın’a plaket ve hediye takdim etti.

GÜNDEM 11.06.2021, 00:06 10.06.2021, 17:33 Haber Merkezi
459
YUNAK’TAN ALTIN VE PLAKET
banner12

Halter Dünya Gençler Şampiyonası’nda silkmede Dünya Üçüncüsü olarak Bronz Madalya kazanan milli sporcu Nuran Yalçın; antrenörü Murat Korkmaz eşliğinde Yunak Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne ziyaretlerde bulundu.

“Onların başarısı bizlerin sorumluluğunu daha da artırmaktadır” diyerek başarılı sporcuyu kutlayan Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, Nuran Yalçın ve antrenörü Murat Korkmaz’a altın hediye etti.

Makamında Ağırladı

Nuran Yalçın ve Antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Korkmaz’ı misafir eden Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; “Nuran Yalçın bizim eski öğrencimiz ve ilçemizin çocuğu. Antrenör Murat Bey de buranın Beden Eğitimi öğretmeniydi. Kendisiyle ve bu büyük başarıda katkı ve emeği olan öğretmenimiz Murat Hocayla gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
16
az bulutlu