banner8

banner9

banner28

banner10

YUNAK'TA MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI

2019-2020 eğitim-öğretim yılı sene sonu Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan başkanlığında gerçekleştirildi. Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, ilçe milli eğitim şube müdürleri ile ilçede görev yapan okul müdürleri katıldı.

GÜNDEM 01.07.2020, 00:05 01.07.2020, 00:05
38
YUNAK'TA MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI
banner12

2019-2020 eğitim-öğretim yılı sene sonu Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan başkanlığında gerçekleştirildi.

Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, ilçe milli eğitim şube müdürleri ile ilçede görev yapan okul müdürleri katıldı. Toplantının açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, salgın sebebiyle oluşan olumsuz koşulları izole etme konusunda gayret gösteren yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek, uzaktan eğitim sürecinde katkılarından dolayı da tüm eğitim camiasını tebrik etti.

2019/2020 eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesinin ardından gelecek yıl ile ilgili çalışmalar ve hazırlıkların masaya yatırıldığı toplantıda ayrıca; LGS ve YKS sınavlarının genel durumu hakkında bilgiler verilerek, tercih süreçleri ve sonuçlarıyla ilgili her türlü önlemin alınması ve gereken çalışma ve hazırlıkların yapılması karara bağlandı. Devam devamsızlık, disiplin olayları, sosyal-kültürel faaliyetler, yerel, ulusak ve AB projeleri, taşımalı eğitim, halk eğitim kursları, MTSK, yatırımlar ve donatım malzeme durumları, personel durumları ve izinleri, resmi yazışmalarda dikkat edilecek hususlar, elektrik, su ve telefon giderleri, zümre toplantıları, Konya İnsan Mektebi ve uzaktan eğitim gibi konuların da ele alındığı toplantı, dilek ve temenniler bölümüyle sona erdi.

Yunak İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü iken Afyonkarahisar Başmakçı ilçesine atanan Mehmet Ali Keleş’in toplantı sonunda okul müdürlerine hitaben yaptığı veda konuşmasının ardından, İşcan tarafından kendisine bir plaket takdim edildi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
11
az bulutlu