banner8

banner9

banner10

YUNAK'TA DENETİMLER ARTIRILDI

Yunak Belediye Başkanlığı Zabıta Amirliğine bağlı zabıta ekipleri, Covid-19 denetimlerini artırarak kontrolleri sıklaştırdı. Ülke genelinde kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla yeniden faaliyete geçen lokanta, kafe, berber ve kuaförler ile fırın, tatlıcı ve pastanelerde gerçekleştirilen denetimlerde tedbirler bir kez daha hatırlatılırken eksikleri görülen esnaflar da uyarıldı.

GÜNDEM 06.06.2020, 00:05 06.06.2020, 00:05
8
YUNAK'TA DENETİMLER ARTIRILDI
banner12

Yunak Belediye Başkanlığı Zabıta Amirliğine bağlı zabıta ekipleri, Covid-19 denetimlerini artırarak kontrolleri sıklaştırdı.

Ülke genelinde kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla yeniden faaliyete geçen lokanta, kafe, berber ve kuaförler ile fırın, tatlıcı ve pastanelerde gerçekleştirilen denetimlerde tedbirler bir kez daha hatırlatılırken eksikleri görülen esnaflar da uyarıldı. Kuralların ihlalinde ısrar eden esnaf ve işletme sahiplerine yasal işlem uygulanacağının altı çizildi.

Vatandaşların maske kullanımına genelde uydukları gözlenirken, işletme sahiplerinin de halk sağlığının tehlikeye atılmaması hususunda hassasiyet gösterdikleri ifade edildi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner27
14
açık