banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

YUNAK PROTOKOLÜ İFTARDA BULUŞTU

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, Yunak Belediyesi Kültür Evinde düzenlenen iftar yemeğinde ilçe protokol üyelerini ağırladı.

GÜNDEM 23.04.2022, 00:07 22.04.2022, 17:48 Haber Merkezi
421
YUNAK PROTOKOLÜ İFTARDA BULUŞTU
banner12

Yunak Kaymakamı Murat Karahan ve ilçe protokolünün katıldığı programda Ramazan ayına ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yunak Belediye Başkanı Ali Konak; “Kendimizi, işimizi, görevlerimizi, toplumsal sorumluluklarımızı muhasebeye aldığımız bu bereketli ayı iyi idrak etmeliyiz” dedi.

İlçenin gelişmesinde herkese farklı görev düştüğüne işaret eden Konak; “Biz Belediye Yönetimi olarak ilçemizin gelişmesi adına tüm paydaşlarla istişare içerisinde olmaya özen gösteriyoruz. İlçemizi her alanda emin adımlarla geleceğe taşımak, yaşam kalitesi çok daha yüksek huzurlu bir ilçe haline getirmek istiyoruz. Bu noktada paydaşlarımız sizlersiniz” şeklinde konuştu.

Başkan Konak’ın, Yunak’taki huzur ikliminin her geçen gün daha da pekişerek devam ettiğini, birlik ve beraberlik içerisinde çalışıldığı sürece ilçeye çok güzel hizmetler kazandırılacağını kaydettiği konuşmasının ardından iftar yemeği ile başlayan program, yemek sonrası çay eşliğinde yapılan sohbetle sona erdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
18
açık