banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

YÖNETİCİLER İÇİN GELİŞİM PROGRAMI

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından, daha güçlü bir kurum kültürü oluşturmak amacıyla daire başkanları ve şube müdürlerine yönelik olarak hayata geçirilen 2021 yılı Liderlik Gelişim Programı tamamlandı.

GÜNDEM 03.01.2022, 00:06 02.01.2022, 17:42 Haber Merkezi
1300
YÖNETİCİLER İÇİN GELİŞİM PROGRAMI
banner12

Çalışanları daha donanımlı hale getirmek, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, modern, iletişim kabiliyeti yüksek ve günümüz şartlarını bünyesinde taşıyan personel yapısı oluşturmak amacıyla sürdürülen hizmet içi eğitimler çerçevesinde düzenlenen programla 4 ayrı grupta, 24 gün ve 198 saat süreli eğitim verildi.

Genel Müdürlük bünyesinde görev yapan üst yönetime yönelik eğitim programı; her modülü 2’şer gün olmak üzere toplam 3 modülde 6 gün yüz yüze eğitim üzerinden 4 grupta toplam 12 modül şeklinde hazırlandı. Eğitimler, insan kaynakları alanından ulusal ve uluslararası alanda değişim psikolojisi, yönetim becerileri ve liderlik konularında koçluk hizmetleri veren Dr. Çağlayan Aktaş tarafından gerçekleştirildi.

Eğitim programında; “etkin ekip yönetimi”, “işi yönetme”, “insanı yönetme”, “kendini yönetme”, “işe liderlik”, “ekibe liderlik”, “stratejik liderlik”, “ekibine koçluk”, “iletişim kurma yolları”,  “yönettiği topluluğun önündeki engelleri kaldırma” gibi konu başlıkları işlendi.

Program kapsamında verilen eğitim öncesi ve sonrası birçok çalışmalar, kişilik envanterleri, kitap özetleri ve makale paylaşımları yapıldı. Karşılıklı tecrübe paylaşımına yer verilen ve yoğun motivasyonun oluştuğu Liderlik Gelişim Programı eğitimlerinin, KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından sürekli hale getirileceği bildirildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
21
açık