banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

YİNE YAPTI YAPACAĞINI!

Büşra Pide’nin işletmecisi Ali Kaya, spesiyalleriyle zenginleştirdiği menüsünde bir yenilik daha yapmadan duramadı ve Türk Mutfağı denilince akla ilk gelen yiyecekler arasında olan lahmacunu, Büşra Pide lezzetiyle müşterilerinin beğenisine sunmaya başladı.

GÜNDEM 05.02.2021, 00:08 04.02.2021, 17:31 Haber Merkezi
3494
YİNE YAPTI YAPACAĞINI!
banner12

Akşehirliler gibi Akşehir dışından gelenler için de artık tanıdık bir lezzet noktası olan Büşra Pide; etli ekmek, pide çeşitleri, tandır kebabı ve sac tavadan oluşan menüsünü daha önce de tuzda fırında tavuk, bamya çorbası ve kabak tatlısıyla genişletmişti. Pratikliği nedeniyle paket serviste en çok talep gören yiyecekler arasında bulunan lahmacun da bundan böyle Büşra Pide’nin kabul görmüş lezzetiyle Akşehirlilerin sofralarını süslemeye başlayacak.

“İsteyene yumuşak, isteyene çıtır çıtır”

Bütün Türkiye’de keyifle tüketilen lahmacuna daha fazla duyarsız kalamadıklarını belirten Ali Kaya; esnaflıkta mütevazi ama lezzette iddialı olmanın önemini şu cümlelerle paylaştı:

“Biz, pide çeşitlerimizle tanındık, sevildik ve hemşehrilerimizin beğenisini kazandık. Zamanla menümüze eklediğimiz yemek ve tatlı çeşitlerimizde de Büşra Pide kalitesi ve lezzetinden ödün vermedik. Lahmacunu, bırakın ülkemizde neredeyse dünyada bilmeyen yok. İtalya’da ‘Turkish Pizza’ denilmesi de bunun bir örneği. Böylesine sevilen bir yiyeceği, seçeneklerimiz arasına katmak istedik. Dileyene yumuşak hamurla, dileyene çıtır çıtır hazırlayalım dedik.

Esnaflık her zaman güler yüz ve mütevazilik gerektirir. Lezzette iddialı olmak ise işini iyi yapıyor olmanın göstergesidir. Müşterilerimizin gösterdiği ilgiye her zaman minnettarız. Biz de menümüzü zenginleştirerek ve onlara sunduğumuz çeşitleri artırarak hizmet vermeyi, görev kabul ediyoruz.”

Akşehir’in bilinen lezzet durağı Büşra Pide; her gün 10:00-21:00 saatleri arasında, Gel-al ve Paket Servisle hizmet veriyor.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık