banner8

banner9

banner28

banner10

YILBAŞI VE nOEL yORTULARI MÜSLÜMANLARIN NEYİNE nOEL-mOEL YOKTUR NASRETİN HOCAMIZ VARDIR

GÜNDEM 31.12.2013, 07:51 31.12.2013, 07:51
10
YILBAŞI VE nOEL yORTULARI MÜSLÜMANLARIN NEYİNE nOEL-mOEL YOKTUR NASRETİN HOCAMIZ VARDIR
banner12

mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">BU GECE MEKKENİN FETHİDİR. Peygamber Efendimiz Nur Muhammet Mustafa SVS. Efendimiz tarafından BU GECE MEKKENİN FETH edilmesi seneyi devriyesidir Beyler. Eğer bir kutlama varsa gelin bunu kutlayalım. Efendice. İçki yok, şey yok. Anlarsınız ya.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Hiç kimseden korkmadan çekinmeden, MİLLİ STRATEJİ KÖŞEMİZDE DİYORUZ Kİ: Türk kültürüne sonradan girmiş HATTA SOKULMUŞ olan YILBAŞI-NOEL LUTLAMALARI, ÇAM DEVİRMELER, HİNDİ KATLİAMLARI, HIRİSTİYANLARIN ÂDETİ VE NOEL GAYRİ MÜSLÜMLERİN BAYRAMIDIR.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Bu noel, diye biline yortu, hristiyanların yılbaşıdır. Dinlerine uyanlar kutlarlar, yani hristiyanların kendi bayramlarını kutlaması gerekir...


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Şimdi sizlere sorarım, onlar bizim Dini Bayramlarımızı kutlarlar mı?


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Peygamber Efendimiz Nur Muhammet Mustafa SVS. Efendimizin Mevlit Kandilini, Hicretini... Diğer Kandillerimizi, Matem günlerimiz de Hazreti Hüseyin RA. Ve Hazreti Hasan RA. Efendilerimizin Şahadetini anarlar mı?         


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Hayır. Kocaman hayır, hayır...


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Öyle ise bizim de yılbaşını kutlamamız dinimiz açısından caiz değildir.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Biz buradan Yüce Türk ve Müslüman, Necip Milletimizi her konuda olduğu gibi, bu konuda da uyarıyoruz.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Diğer günler nasıl oturup kalmışsak bu gece de aynısını yapacağız.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Miladi Yılbaşı gecesini, dua ederek, Ey bizim Yüceler Yücesi Rabbimiz, 2014 Miladi Senesini, benim için ve hayırlı kıl, Yüce Türk ve Müslüman, Necip Milletimizi bu yılda emperyalistlerin, kapitalistlerin, İç ve dış yerli işbirlikçilerin, kan emici vampirlerin, engereklerin, çıyanların, İslam düşmanlarının şerlerinden koru. Devletimizi böldürme ve Hükümetimizi yıktırma, diye bu miladi yılbaşında dua etmeliyiz.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            2013 senesinde Yurdumuz Üzerinde oynan oyunları, AB, IMF, gibi kökleri dışarıda kuruluşlarla olan bağlarımızı, Milli Kalkınma için neler yapıldığının ve şahsi işlerimizin yanı sıra, yaptığımız hayır hasenat ve özellikle zenginlerimizin ZEKÂT VE FİTRE verip vermediklerinin ve dahi sosyal yardımlarımızın bir muhasebesi yapmalıyız.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Bazı içkisiz yerlerde, restoranlarda bile gizlice içki ve diğer zararlı içeceklerin içildiğini hatta bazı marka değeri olan marketlerde bile aleni içkilerin dağıtıldığına TV ve gazetelerde gördük.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Şimdi şehrimizde olabilecek tehlikelerden birde budur. Akşehir içindeki İçkisiz yerler, restoranlar, işletmecinin dışında gelişen, bir tehlikeye maruz kalabilir. Adamın çantasında ne var nereden bileceksin. Masanın altından bardağına doldur içerse çık dışarı mı diyebileceksin. Bu batı özentisi bizi bitirdi gitti.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">           


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">Ya da, dışarıda kafayı bulur gelirse... Sen zaten ticari kafa ile davranan bir işletmeci isen yandı gülüm keten helva.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">Girme sarhoşsun sen mi diyeceksin.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">Hele birde bu mekânı güya günün anlam ve önemine binaen noel buba diye yutturulan simgeler, maketlerle ve 30 çeşit renkli balonlar ve dahi mankenler bulup gelip güya noel-ana noel-bubalarla canlı canlı konuklarını karşılıyorsan...


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Tam bir batı taklitçiliği ile karşı karşıyayız.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            İçden ve dışarıdan kuşatma altındayız.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Herifler, toplanmış TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ yıkmaya, Başbakanımıza istife et demekteler. Borsalarımız ve başta İstanbul Borsasını yıkmaya, Halk Bankın Irak’ ta ticaretini engellemekteler. Tam seçim öncesi köprüden geçerken at değiştirmekteler. Sen ise bizim orası daha iyi yılbaşı için demektesin.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Ah Türkiye’m, vah Türk Milleti, Necip ve Asil 80 Milyonumuz.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            Daha hala küffarın icadı olan, oyun- oynaş, noel-moel ile uyut bakalım gençliği.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            AKLIMIZI BAŞIMIZA ALMA VAKTİDİR.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">            YURDUMUZ ÜZERİNDE KÜFFARIN EMPERYALİSTLERİN


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">             KAN EMİCİLERİN


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">             VAHŞİ KAPİTALİST VE MONTAJCI BURJUVALARI TANITMA VAKTİDİR


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">             ONLARIN EMEL VE İSTEKLERİNİ


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">             HÜKÜMET YIKMA HESAPLARINI BİLME VAKTİDİR.


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">             BAYLAR KAZANCINIZ MI ÖNEMLİ?


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">             MİLLİ VE DİNİ DEĞERLERİMİZ Mİ?


mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:#444444;mso-fareast-language:TR">              SÜSLEDİĞİNİZ MEKÂNLARDAKİ SÜSLERİ, BALONLARI İNDİRİN AŞAĞI.


color:#444444;background:white;mso-fareast-language:TR">                 GÖNDERİN. NOEL ANAYI- BUBAYI GELDİKLERİ YERLERE


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
-5
parçalı bulutlu