banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

YENİ OTOGARIN DIŞ CEPHESİ DÖKÜLÜYOR

Akşehir halkına sorulmadan, kamuoyu araştırmaları yapılmadan alelacele yapılan yeni otogar yeniden eleştirilmeye başlandı.

GÜNDEM 24.03.2022, 00:10 24.03.2022, 09:55 Haber Merkezi
5487
YENİ OTOGARIN DIŞ CEPHESİ DÖKÜLÜYOR
banner12

Bu yılın Şubat ayında hizmete giren Akşehir Otogarı dış cephesi, aradan henüz 30 gün geçmesine rağmen tel tel dökülmeye başladı.

‘Gözden uzak olan gönülden de ırak olur’ atasözüne nispet yaparcasına eski bulunduğu alana yapılmayan yeni otogarın yolunun unutulması bir yana yaklaşık bir ay önce hizmete giren terminal binasının dış cephesinin de bölgenin kış şartlarına uygun malzeme ile çalışılmaması sonucu dökülmeye başlamasına kamuyounda tepkiler çığ gibi büyüyor.

Fotoğrafta görüldüğü üzere otogar binasının dış cephesindeki sıva-boya kaplamalarının dökülmesi, bu işin ne kadar da baştan savma yapıldığının bir kanıtı olarak Akşehir halkının karşısına çıkıverdi.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından D-300 Karayolu üzerine yapılan ve 21 Şubat 2022 Pazartesi günü hizmete giren Akşehir Otogar’ındaki bu içler acısı duruma bakalım Konya Büyükşehir Belediyesi ve Akşehir Belediyesin'den bir açıklama gelecek mi, bekleyip göreceğiz.

Ayrıca yeni otogarın arka çıkış kapısının önünde döşeli olan andezit taşlarından bir kısmının da göçtüğü görüldü.   

Her iki Belediye Başkanına diyoruz ki;

Sus sus nereye kadar?

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
18
açık