banner8

banner9

banner28

banner10

YAŞARLAR'DA SORUNLARI DİNLEDİ

Kaymakam Mehmet Türk; beraberinde bazı kurum müdürleriyle birlikte Yaşarlar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle kahvesinde vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Türk, Muhtar Özgür Şen'den mahallenin durumu ve vatandaşların istekleri hakkında bilgi aldı.

GÜNDEM 23.02.2019, 00:25 23.02.2019, 00:25
13
YAŞARLAR'DA SORUNLARI DİNLEDİ
banner12

Kaymakam Mehmet Türk; beraberinde bazı kurum müdürleriyle birlikte Yaşarlar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle kahvesinde vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Türk, Muhtar Özgür Şen'den mahallenin durumu ve vatandaşların istekleri hakkında bilgi aldı. Türk, mahallenin ve vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında ilgili kurum müdürleri nezdinde çalışma başlatacaklarını söyledi. Muhtar Özgür Şen ve mahalle sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Yiğit, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Adem Büyükçanga, Milli Eğitim Müdür Vekili Bilal Eği, Milli Eğitim Özel Bürodan Murat Erdem, Belediye Koordinatörü Ahmet Çakar ve Akşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Salim Sadıç da hazır bulundular.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
parçalı az bulutlu