banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

VEDA YEMEĞİ VE BAŞARI BELGESİ

Tayini çıkan Jandarma personeli için Çeltik İlçe Jandarma Komutanlığı’nda düzenlenen veda yemeğine katılan Kaymakam Yusuf Beran Vuran; koronavirüsle mücadele döneminde, yol arama ve kontrol noktalarında her türlü hava koşulları altında görev yaparak bulaş riskini en aza indirmek için gösterdikleri gayret ve üstün hizmetlerinden dolayı personele Başarı Belgesi verdi.

GÜNDEM 29.05.2021, 00:06 28.05.2021, 17:10 Haber Merkezi
2552
VEDA YEMEĞİ VE BAŞARI BELGESİ
banner12

Pandemi tedbirleri çerçevesinde düzenlenen veda yemeğine; Çeltik Kaymakamı Yusuf Beran Vuran, İlçe Jandarma Komutanı Çağatay Acar, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Kaçmaz ve Jandarma personeli katıldı.

Kaymakam Vuran, yemekte yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“Halkımızın huzur ve güveni için çalışan vefakar Jandarma personelimizden tayini çıkan arkadaşlarımız için düzenlenen veda yemeği vesilesi ile toplandık. Bir kadro değişimi yaşıyoruz. Bir meşale değişimi, nöbet değişimi yaşıyoruz. Tabii ki burada görev yapıp yeni yerlerine atanıp giden arkadaşlarımıza, burada görev yaptıkları süre zarfında ortaya koydukları gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, şerefli üniforma ile görev yapma onurunu kazanan arkadaşlarımıza bundan sonraki görev yerlerinde başarılar diliyorum.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
-5
parçalı bulutlu