banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

VALİ ÖZKAN’DAN AKŞEHİR’E ZİYARET

Akşehir’de bulunan Konya Valisi Vahdettin Özkan; Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti, kurulması planlanan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi alanı ile restorasyon çalışması yapılan sokaklarda incelemelerde bulundu.

GÜNDEM 16.10.2020, 00:09 15.10.2020, 18:05 Haber Merkezi
1996
VALİ ÖZKAN’DAN AKŞEHİR’E ZİYARET
banner12

İlk olarak Akşehir Organize Sanayi Bölgesini ziyaret eden Vali Özkan; Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz ve Belediye Başkanı Salih Akkaya ile birlikte, Akşehir OSB Yönetiminden yürütülen faaliyetler, yatırım potansiyeli ve istihdam konularında bilgi aldı.

Bölgede faaliyet gösteren işletmelerden bir kısmını da gezen Konya Valisi; Akşehir Belediyesi ile Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulması planlanan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi alanını da yerinde inceledi.

Son olarak, Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında dış cephe iyileştirmesi yapılan Taşoluk Sokağı, Yokuşbaşı Sokağı, Hacıhamza Sokak 2. Etap restorasyon çalışmaları ile Seyyid Mahmud Hayrani Türbesi ve çevresinde incelemelerde bulunan Vali Vahdettin Özkan, yapılan istişarelerle ziyaret programını tamamladı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık