banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

VAKFIN YÖNETİMİ BELİRLENDİ

Akşehir Akademisi Vakfının 27 Ekim 2019 Pazar günü gerçekleştirilen ilk mütevelli heyet toplantısında, vakıf yetkili organlarının seçimi yapıldı. Akşehir coğrafyasının doğal, tarihi ve kültürel değerlerini araştırıp belgeleyerek görsel sunum ve tekniklerle gelecek nesillere aktarmayı hedefleyen vakfın ilk toplantısında; Vakıf Başkanlığına Ahmet Nuri Köksal, yönetim kurulu üyeliklerine de Kadir Bostan, Nimet Özdemir, Ethem Akyel, Süleyman Öner, Koray Özçelik ve Enes Karakoyun seçildiler.

GÜNDEM 04.11.2019, 00:03 04.11.2019, 00:03
61
VAKFIN YÖNETİMİ BELİRLENDİ
banner12

Akşehir Akademisi Vakfının 27 Ekim 2019 Pazar günü gerçekleştirilen ilk mütevelli heyet toplantısında, vakıf yetkili organlarının seçimi yapıldı.

Akşehir coğrafyasının doğal, tarihi ve kültürel değerlerini araştırıp belgeleyerek görsel sunum ve tekniklerle gelecek nesillere aktarmayı hedefleyen vakfın ilk toplantısında; Vakıf Başkanlığına Ahmet Nuri Köksal, yönetim kurulu üyeliklerine de Kadir Bostan, Nimet Özdemir, Ethem Akyel, Süleyman Öner, Koray Özçelik ve Enes Karakoyun seçildiler.

Önümüzdeki yıl içerisinde vakıf binasının restorasyon ve iç donanımını bitirmeyi hedefleyen Akşehir Akademisi Vakfı bünyesinde Akşehir Bilgi Bankası, Kent Belleği Sabit Sergisi, Yaşayan Nasreddin Hoca Butik Müzesi, Köksal Ailesi Anı Odası ve Kitap Kafe yer alacak.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
26
parçalı az bulutlu