banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

ÜÇÜNCÜ ADIM: BEBEK BEZİ DESTEĞİ

Tuzlukçu Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesinin üçüncü adımı olan bebek bezi desteği uygulamasından, merkez ve merkeze bağlı mahallelerde yaşayan ve yeni doğan bebeği olan tüm aileler yararlanacak.

GÜNDEM 12.07.2021, 00:06 11.07.2021, 15:30 Haber Merkezi
1380
ÜÇÜNCÜ ADIM: BEBEK BEZİ DESTEĞİ
banner12

Projenin ilk adımında yeni doğan bebek seti hediye edilmeye başlanmış, ikinci adımıyla da maddi durumu iyi olmayan ailelerde sütü yetersiz olan annelerin bebekleri için mama desteği hayata geçirilmişti.

Proje kapsamında başlanan yeni uygulamaya ilişkin bir açıklama yapan Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa, gelişmeyi şu cümlelerle aktardı:

“Ailelerimize destek olmak amacıyla projemize yeni bir soluk daha kazandırıyoruz. Tuzlukçu’da ikamet eden ve ihtiyaç sahibi olan ailelerimize, bebek bezi desteğinde bulunacağız. Talep dilekçesi üzerinden işleyecek olan sistemde; bebeklerimizin kaç aylık oldukları ve kullandıkları bez numaraları kayıt altına alınacak. Ailelerimizin en kısa zamanda yararlanmaya başlayacakları bu hizmetimiz, ailelerimize ve bebeklerimize hayırlı uğurlu olsun.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
22
açık
.foorer