banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

ÜÇ KURUMDAN KOSKİ’YE TEKNİK ZİYARET

Dünya Bankası, İLBANK ve DSİ işbirliğinde Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü’nce yürütülmesi planlanan “Türkiye Su Döngüselliği ve Verimliliği İyileştirme Projesi” kapsamında Konya’ya gelen proje ortakları, düzenlenen teknik toplantıların yanı sıra atıksu arıtma tesisleri, sulama alanları, iletim hatları ve depolama alanlarını da yerlerinde inceleme imkanı buldular.

GÜNDEM 29.04.2022, 00:08 28.04.2022, 16:56 Haber Merkezi
537
ÜÇ KURUMDAN KOSKİ’YE TEKNİK ZİYARET
banner12

İki gün süren ziyaretler kapsamında ilk gün KOSKİ hizmet binası konferans salonunda teknik bir toplantı gerçekleştiren heyete, KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir ev sahipliği yaptı. Daha sonra planlanan atıksu arıtma tesislerini ve sulama alanlarını yerinde görme imkanı bulan ekip, programın ikinci gününde teknik bir toplantı daha gerçekleştirdi. Heyet; depolama alanı, iletim hattı ve Hotamış Depolama Alanı ziyareti sonrası tüm tarafların katılımı ile değerlendirme yaparak Konya ziyaretini tamamladı.

Konya’da gerçekleştirilen programa; Dünya Bankası Kıdemli Su ve Atıksu Uzmanı ve Ekip Lideri Sanyu Lutalo, İLBANK Genel Müdür Yardımcısı Emrah Baydemir, DSİ 4. Bölge Müdürü Mehmet Ekinci ve İLBANK Konya Bölge Müdürü Murat Karaçam ile yerli ve yabancı çok sayıda yetkili katıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
19
parçalı az bulutlu