banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

ÜÇ KAYMAKAMDAN TARIM İŞÇİLERİNE ZİYARET

Tuzlukçu, Yunak ve Çeltik Kaymakamları; Yunak Yavaşlı Mahallesi’nde selden etkilenen mevsimlik tarım işçilerini ziyaret ettiler.

GÜNDEM 17.06.2022, 00:07 16.06.2022, 17:57 Haber Merkezi
412
ÜÇ KAYMAKAMDAN TARIM İŞÇİLERİNE ZİYARET
banner12

Tuzlukçu Kaymakamı İsa Bertan, Yunak Kaymakamı Murat Karahan ve Çeltik Kaymakamı İbrahim Şahin; geçtiğimiz hafta yaşanan selden etkilenen mevsimlik tarım işçileriyle bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini paylaştılar.

Yağışların kent genelinde etkili olduğunu ve gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Tuzlukçu Kaymakamı Bertan; “Gözetimlerimiz neticesinde çok şükür afet durumunda bir boyut gözükmüyor. Bir taşkın var, tarım arazilerinde ve belli sayıda çadırda su baskınları var ama yönetilebilir boyutlarda. Vatandaşlarımızın günlük hayatlarının belli oranda etkilendiği muhakkak ama biz yanlarında olacağız.” şeklinde konuştu.

Tarım işçisi Mehmet Beyaztoprak da başta Yunak Kaymakamı olmak üzere, Belediye Başkanı ve görevlilerin kendilerini ziyaret ettiklerini ve ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirterek; “Allah onlardan ve devletimizden razı olsun.” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık