banner8

banner9

banner10

TÜM DETAYLAR BU SÖYLEŞİDE

Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) tarafından düzenlenen ve işyerlerinin çatı yüzeylerine güneş enerjisi panelleri kurulması, yatırım maliyeti, üretilen elektriğin satışı gibi tüm konularda bilgilendirmenin yapılacağı ücretsiz online söyleşiye, Zoom hesabı olmaksızın da katılım sağlanabilecek.

GÜNDEM 20.10.2020, 00:11 19.10.2020, 17:51 Haber Merkezi
840
TÜM DETAYLAR BU SÖYLEŞİDE
banner12

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın resmi internet sitesinde yer alan duyuruya göre; MEVKA tarafından 20 Ekim 2020 Salı günü (bugün) düzenlenen “Endüstriyel ve Ticari Kuruluşlar İçin Güneşten Elektrik Üretimi” başlıklı bilgilendirme söyleşisi, saat 14:00’da başlayacak.

Güneş Enerjisi Sanayicileri ve Endüstrisi Derneği (GENSED) Kurucu Üyesi İsmail Hakkı Karaca’nın konuşmacı olarak yer alacağı online söyleşide; işyerlerinin çatı yüzeylerine güneş enerjisi panelleri kurulması, kimlerin yararlanabileceği, yatırım maliyeti, mevzuat boyutu, başvurucu süreci, gerekli izinler, kurulum aşaması, mahsuplaşma, öz tüketim ve üretilen elektriğin satışı gibi konulara değinilecek.

Zoom hesabına sahip olmayan işletmeler de söyleşiye, https://zoom.us/meeting/register/tJUpdemupz0iHNUksFi9sPAIOliTLkyefjte  linki üzerinden kayıt yaptırarak, onay mailindeki link üzerinden katılım sağlayabilecekler.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
parçalı bulutlu