banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

TİM JANDARMA ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

Jandarmanın icra ettiği görevleri anlatabilmek ve Jandarmayı sevdirmek amacıyla Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlatılan ve çocuk kahramanlardan kurulu “Tim Jandarma” ekibinin maceralarını anlatan çizgi film serisinin ilk bölümü, Youtube üzerinden yayınlanmaya başlandı.

GÜNDEM 20.11.2021, 00:08 19.11.2021, 17:22 Haber Merkezi
617
TİM JANDARMA ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR
banner12

Jandarma’mızın her türlü saha ve olayda sergilediği kahramanlıkların çocukların dilinden anlatıldığı çizgi film serisi; çocuk gelişimine uygun şekilde, şiddet olgusundan uzak bir içerikle senaryolaştırıldı ve kurgulandı.

3D animasyon tekniği ile hazırlanan 7’şer dakikalık 13 bölümden oluşan yapımda; farklı yeteneklere sahip çocuk kahramanlardan kurulu Tim Jandarma ekibi, yerli ve milli savunma sanayinin göz bebeği olan araçları sembolize eden gelişmiş araç ve ekipmanlarıyla maceradan maceraya koşuyor olacaklar.

Çocukların, yapımda rol alan sanal birer rol model olan kahramanlarla birlikte kişisel erdemler kazanmalarının hedeflendiği çizgi film serisinin ilk bölümüne, www.youtube.com/TimJandarma sayfasından erişilebiliyor.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
parçalı az bulutlu