banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

TEŞEKKÜRLER HAKAN DOĞANAY

Mor TV’de yaptığı Hakanla Geziyorum programının son bölümünde Akşehir’i tanıtan Hakan Doğanay’ın; Arasta’dan tarihi eserlere, esnaflarımızdan Akşehir’in damak lezzetlerine kadar geniş bir yelpazede yaptığı çekimler ilgiyle izlendi. Doğanay, kurulduğu tarihten bu yana yayın hayatına kesintisiz devam eden gazetemiz Pervasız’dan da övgüyle bahsetti.

GÜNDEM 25.11.2019, 11:23 25.11.2019, 11:23
33
TEŞEKKÜRLER HAKAN DOĞANAY
banner12

Mor TV’de yaptığı Hakanla Geziyorum programının son bölümünde Akşehir’i tanıtan Hakan Doğanay’ın; Arasta’dan tarihi eserlere, esnaflarımızdan Akşehir’in damak lezzetlerine kadar geniş bir yelpazede yaptığı çekimler ilgiyle izlendi. Doğanay, kurulduğu tarihten bu yana yayın hayatına kesintisiz devam eden gazetemiz Pervasız’dan da övgüyle bahsetti.https://www.youtube.com/watch?v=zPp2f-xtNgY&fbclid=IwAR2p5ftrXgT3Uc3Iv_uDvpbc_LIKqEXYDSUGrMji6NprViagmux76SK0gOY
Hakan Doğanay, programının Akşehir’in tanıtımına ayırdığı bu bölümünde; Arasta’da ve tarihi Akşehir evlerinin bulunduğu sokaklarda özgün çekimler yaptı. Nasreddin Hoca Türbesi, Gülmece Parkı, Kilise, Seyyid Mahmud Hayrani Türbesi, Ak-Sev, Kızılay Aşevi ve Hıdırlık Sosyal Tesislerinde yaptığı çekimleri, Akşehir’in eşsiz damak lezzetlerini üreten ve sunan esnaflarla yaptığı röportajlarla süsledi. Yaptığı söyleşide Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’a da, tarihi evlerin bulunduğu sokaklarda yapılan restorasyon çalışmalarına dair bilgi verme fırsatı sunan Doğanay, Başkan Akkaya’nın da vurguladığı gibi artık bir Akşehirli olarak değerlendiriliyor.
Programında, Akşehir’de yapacağı çekimlere dair yayımladığımız haberden de bahseden Hakan Doğanay, Pervasız gazetesinin ilk sayısının yayımlandığı 19 Mayıs 1953 tarihinden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hayatına devam ediyor olmasından övgüyle söz etti ve gazetemizin kurucusu rahmetli Ahmet Şener’i rahmetle andı.

Akşehir’in tanıtımına katkı sunacağına inandığımız programı tüm hemşehrilerimizin izlemesini tavsiye ediyor ve Hakan Doğanay’a şehrimiz adına teşekkür ediyoruz.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık