banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

TERAVİH BULUŞMALARI

Akşehir Belediyesi tarafından mübarek Ramazan ayı münasebetiyle Teravih Namazı Buluşmaları adıyla başlatılan etkinlikte, Teravih Namazı sonrası cami bahçelerinde cemaate közde çay ikramı yapılıyor.

GÜNDEM 04.04.2022, 00:12 03.04.2022, 17:10 Haber Merkezi
824
TERAVİH BULUŞMALARI
banner12

Camiden çıkan cemaatle bir araya gelerek vatandaşların istek ve önerilerini de dinleyen Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; “Ramazan ayında her gün Teravih namazında şehrimizdeki çeşitli camilerimizde hemşehrilerimizle buluşup, onlarla hasbihal edip közde çay ikramımızı yapıyoruz. Bu ayın manevi iklimine uygun olarak farklı mahallelerde gerçekleştirdiğimiz buluşmalar ile rahmet, mağfiret ve kardeşlik ayı Ramazan’ın güzelliklerini hep birlikte yaşıyoruz. Zengin fakir ayrımı yapılmaksızın kurulan iftar sofralarında açılan oruçların ardından, teravih namazları ile taçlanan bu güzel günlerde mübarek Ramazan ayı, kendine özgü güzellikleriyle manevi dünyamıza zenginlik katıyor” dedi.

Ramazan ayının ilk üç günü İplikçi Camii, Ulu Cami ve Nasreddin Hoca Camİi’nde gerçekleştirilen Teravih Namazı Buluşmaları, her akşam başka bir caminin bahçesinde gerçekleştirilmeye devam edilecek.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık