banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

TABELAYI ASMAK ÇOK MU ZOR?

Akşehir Belediyesi’nin geçici olarak hizmet vermeye başladığı binalardan, Başkanlık Makamının da bulunduğu Tarihi Cumhuriyet Okulu binasına Akşehir Belediyesi tabelasının asılmamış olması tepki çekiyor.

GÜNDEM 05.06.2021, 00:14 04.06.2021, 17:17 Haber Merkezi
2600
TABELAYI ASMAK ÇOK MU ZOR?
banner12

Geçtiğimiz aylarda yaptırılan depreme dayanıklılık testi sonucunda hizmet binası için yıkım kararı alınan Akşehir Belediyesi; Mayıs ayı başında, yeni hizmet binası yapımına kadar geçici olarak hizmet vereceği adreslere taşınmıştı. Akşehir Belediyesi Başkanlık Makamı da Özel Kalem, Yazı İşleri, Kültür ve Sosyal İşler, Park ve Bahçeler, Destek Hizmetleri ve Zabıta Müdürlükleri ile birlikte Tarihi Cumhuriyet Okulu’nda hizmet vermeye başladı. Ancak binaya Akşehir Belediyesi tabelası, taşınma işleminin üzerinden yaklaşık 1 ay geçmiş olmasına karşın henüz asılamadı.

Gazetemizi arayan bazı vatandaşlar, Belediyenin geçici hizmet binasını bulmakta zorlandıklarını belirtirken, önemli bir bölümü ise Belediye gibi bir kurumun binasında tabela bulunmamasını eleştirdiler. Vatandaşlar; “Tabelaya T.C. ibaresinin eklenmesi bayağı bir zaman almıştı. Şimdi de tabelanın asılması umarız o kadar sürmez” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
parçalı bulutlu