banner8

banner9

banner28

banner10

SIRA GENÇLİK KAMPI İHALESİNDE

Yeni Hal dükkanlarının inşaatlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Sultandağı’nda 15 Kasım’da Gençlik Kampı Merkezi ihalesine çıkılıyor.

GÜNDEM 05.11.2021, 00:09 Haber Merkezi
1109
SIRA GENÇLİK KAMPI İHALESİNDE
banner12

Projesi tamamlanan ve ihalesinin de gerçekleştirilmesinin ardından inşaatlarına başlanan Yeni Hal dükkanlarının her biri 100 m2 kapalı alan ve 40 m2 sundurmaya sahip olacak. Sultandağı Belediyesi tarafından 15 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 10:00’da Afyonkarahisar Kocatepe Spor Kompleksi’nde yapılacak olan ihale ile de kullanılmayan ve atıl durumda olan KYK Yurt Binası, yılın 12 ayında Türkiye’nin her noktasından gelecek gençlerin kamp yapabileceği bir yatırıma dönüştürülmüş olacak.

Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, konuya ilişkin olarak Belediyenin sosyal medya hesabından paylaşılan açıklamasında; “Sultandağı’mıza turizm açısından gelir kaynağı olacak Gençlik Kampı yatırımının yapılmasına onay ve imkan veren Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu, Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek ve Milletvekillerimize teşekkürler. İlçemize Hayırlı Olsun” ifadelerine yer verdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
12
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur