banner8

banner9

banner28

banner10

SELÇUKLU LİSESİNE TABLETLER YOLDA!

Tabletler 17 Şubat’ta öğrencilerin ellerinde olacak

GÜNDEM 12.02.2014, 00:56 12.02.2014, 00:56
16
SELÇUKLU LİSESİNE TABLETLER YOLDA!
banner12
Tabletler 17 Şubat’ta öğrencilerin ellerinde olacak

MEB Tablet dağıtımı yapılacak okullar listesini yayımladı. Milli Eğitim Bakanlığı, 81 ilde 17 Şubat tarihinde aynı anda dağıtım işleminin yapılacağını duyurdu.

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında alt yapı kurulumları tamamlanmış ve etkileşimli tahtaları mevcut olan okullara tablet dağıtımları başlarken dağıtımı yapılacak okullar arasında Akşehir’den hiçbir okulun olmayışı tüm Akşehirlileri üzmüştü.


7 Şubat 2014 tarihli gazetemizde de konu dile getirilmiş ve “Tablet Dağıtımında Akşehir Yok” başlığıyla bir haber yayınlamıştık.


Edinilen bilgiye göre; Akşehir’de alt yapısı tamamen bitmiş olan okullardan Anadolu Selçuklu Lisesi bu bağlamda hemen girişimlere başlamış ve Okul Müdürü Mustafa Aktaş’ın girişimleriyle tablet dağıtımına bu okul da dahil edildiği öğrenilmiştir.


Anadolu Selçuklu Lisesi öğrencilerine dağıtılacak tabletlerin önümüzdeki günlerde gelmesi beklenirken 17 Şubat’ta yapılacak bir törenle bu tabletlerin öğrencilere dağıtılacağı belirtildi.                                                                                   Tablet dağıtımına Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in de katılması bekleniyor.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
-8
az bulutlu