banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

SELÇUKLU ANADOLU'DAN FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Akşehir Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi Engelliler Kulübü Öğretmeni Abdülkadir Susam ve kulüp öğrencileri tarafından, "SİZ DE BİR ENGELLİ ADAYISINIZ " adıyla farkındalık etkinliği düzenlendi. Etkinlik programına; 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü vesilesiyle Akşehir Devlet Hastanesinde açılan Zülfiye Kaçar’ın Kırkyama farkındalık sergisi gezilerek başlandı.

GÜNDEM 04.12.2019, 00:04 04.12.2019, 00:04
29
SELÇUKLU ANADOLU'DAN FARKINDALIK ETKİNLİĞİ
banner12

Akşehir Selçuklu Şehit Yunus Ertürk Anadolu Lisesi Engelliler Kulübü Öğretmeni Abdülkadir Susam ve kulüp öğrencileri tarafından, "SİZ DE BİR ENGELLİ ADAYISINIZ " adıyla farkındalık etkinliği düzenlendi.

Etkinlik programına; 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü vesilesiyle Akşehir Devlet Hastanesinde açılan Zülfiye Kaçar’ın Kırkyama farkındalık sergisi gezilerek başlandı. Engelliler kulübü olarak öğrencilerde bir farkındalık oluşturmak, onlarda bu bilinci uyandırmak, empati kurmalarını sağlamak ve onların sorunlarını paylaşmak amacıyla düzenlenen program kapsamında hafta boyunca da okulda, engellilerin problemlerine dikkat çekilen slayt ve sinevizyon gösterilerinin yapılacağı öğrenildi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
29
açık