banner8

banner9

banner28

banner10

ŞEHİDİMİZİN EMANETİ; DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN!

Akşehirli şehidimiz Battal Yıldız’ın büyük oğlu Hasan İlyas’ın doğum günü, şehit ailelerinin de katılımıyla kutlandı.

GÜNDEM 12.08.2021, 00:10 11.08.2021, 17:47 Haber Merkezi
1192
ŞEHİDİMİZİN EMANETİ; DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN!
banner12

Şehidimizin eşi Emine Yıldız’ı, 10 yaşına giren oğlu Hasan İlyas’ın doğum gününde; Seydişehirli Şehit Okan Altıparmak ve Akşehirli Şehit Selçuk Özer’in aileleri yalnız bırakmadı. Doğum gününe katılan Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu, Hasan İlyas’a madalya ve hediye verdi.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da Hıdırlık Tesislerinde bir araya geldiği Hasan İlyas’ın doğum gününü kutladı. Başkan Akkaya; “Akşehirli şehidimiz Battal Yıldız’ın oğlu İlyas kardeşimizin doğum gününü kutladık. Şehitlerimizin emaneti göz bebeğimizdir. Kahraman babanın yiğit evladına hayırlı bir ömür, şehidimize de bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” diyerek Hasan İlyas’a hediyesini verdi.

Şehidimizin eşi Emine Yıldız; “Bugün öyle güzeldi ki ama günümüzü güzelleştirenler güzeldi. Şehidimin emaneti İlyas’ımın güzel anılarında yer almanız benim için çok değerliydi. İnsan aynı acıyla yanarsa yakınlaşırmış, sizi tanıdığım güne şükür” diyerek doğum gününe katılan şehit ailelerine teşekkür etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
22
açık