banner8

banner9

banner28

banner10

SALONLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

Akşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü yeniden faaliyete geçecek olan berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfeksiyon çalışmaları başlattı. Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya yaptığı açıklamada; “Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için ortak kullanım alanlarımızdan olan ve Covid-19 tedbirleri kapsamında uzun süredir kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfeksiyon çalışmaları yapıyoruz.

GÜNDEM 09.05.2020, 00:08 09.05.2020, 00:08
23
SALONLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR
banner12

Akşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü yeniden faaliyete geçecek olan berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfeksiyon çalışmaları başlattı.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya yaptığı açıklamada; “Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için ortak kullanım alanlarımızdan olan ve Covid-19 tedbirleri kapsamında uzun süredir kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonlarında dezenfeksiyon çalışmaları yapıyoruz. Bu kapsamda şehir merkezi ile dış mahallelerimizde bulunan 155 işyeri dezenfekte ediliyor. Ayrıca yine tüm kuaför, berber ve güzellik salonlarına koruyucu siperlikli maske dağıtımı yapıyoruz. Vatandaşlarımızın gönüllerini ferahlatmak ve onlara güven içinde bir ortam sunmak için Akşehir Belediyesi olarak var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
parçalı bulutlu