banner8

banner9

banner28

banner10

ROBOTİK KODLAMA KURSU

Akşehir Şehit Zeynep Sağır Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı amacıyla açtığı kurslara, Robotik Kodlama Kursunu da ekledi. Okul Müdürü Metin Tunçer, ülkemizin dünya ile rekabet edebilir hale gelmesini sağlama adına çok büyük önem arz eden yazılım konusunda öğrencileri donanımlı olarak yetiştirme arzusunda olduklarını belirtti.

GÜNDEM 11.03.2019, 02:25 11.03.2019, 02:25
9
ROBOTİK KODLAMA KURSU
banner12

Akşehir Şehit Zeynep Sağır Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı amacıyla açtığı kurslara, Robotik Kodlama Kursunu da ekledi.

Okul Müdürü Metin Tunçer, ülkemizin dünya ile rekabet edebilir hale gelmesini sağlama adına çok büyük önem arz eden yazılım konusunda öğrencileri donanımlı olarak yetiştirme arzusunda olduklarını belirtti. Tunçer, Robotik Kodlama alanında yaptıkları çalışmaların uzun vadeli olduğunun ve ileriki yıllarda ulusal çapta başarılara imza atmak arzusunda olduklarının altını çizdi.

Öğrenciler de ülkemizde yeni yeni keşfedilen robotik kodlama alanında eğitim görmenin ayrıcalığının farkında olduklarını belirterek; kurs öğretmenlerine, okul yönetimine ve katkılarından ötürü Halk Eğitim Merkezine teşekkür ettiler.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
2
açık