banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

“RAMAZAN’I YAŞAT”

İHH İnsani Yardım Vakfı’nın “Ramazan’ı Yaşat” sloganıyla sürdürdüğü yardım çalışmaları çerçevesinde Akşehir Temsilciği de kabul ettiği gıda yardımı, yetim bayramlık giydirme, zekat, fitre, fidye ve sadaka gibi bağışları Akşehir’de, yurt içinde ve yurt dışında bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

GÜNDEM 09.04.2022, 00:10 08.04.2022, 17:08 Haber Merkezi
832
“RAMAZAN’I YAŞAT”
banner12

Akşehir’i temsilen hayırseverlerin emanetlerini ulaştırmak ve gıda dağıtımı yapmak üzere Afrika’nın Cibuti Bölgesine gidecek olan İHH Akşehir Temsilcisi Ahmet İbişdayı, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İftarlık, sahurluk, gıda paketi, yetim bayramlık giydirme, zekat, fitre, fidye ve sadaka gibi bağışlarla Akşehir’de yetim ve muhtaçların ihtiyaçlarını gidermeye, yurtiçi ve yurtdışında mazlum, mağdur, darda kalmış Müslümanlara destek olmaya devam ediyoruz. Konya’mızı temsilen Afrika’nın Cibuti Bölgesinde gerçekleştireceğimiz Ramazan faaliyetinde; ihmal edilmiş o topraklara, o kardeşlerimize yurdumuzun iyilik ve selamını götürecek ve ülkemizi temsil edeceğiz. Hem kendi muhtaçlarımıza hem de yurtdışındaki Müslüman kardeşlerimiz ve mazlumlara yardım etmenin huzurunu yaşıyoruz.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
açık