banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

PAZARCILARA TEŞEKKÜR BELGESİ

İlçede kurulan Pazar yerinde denetimlerde bulunan Çeltik Kaymakamı Yusuf Beran Vuran; maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyarak örnek davranış gösteren pazarcı esnafına Teşekkür Belgesi verdi.

GÜNDEM 28.12.2020, 00:07 27.12.2020, 16:04 Haber Merkezi
1307
PAZARCILARA TEŞEKKÜR BELGESİ
banner12

Covid-19 tedbirleri kapsamında “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla zabıta ekiplerince gerçekleştirilen denetimlerde; İlçe Emniyet Amiri Olcay Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Çağatay Acar, İlçe Sağlık Müdür Vekili Abdullah Altıntaş, İlçe Tarım ve Orman Müdür Vekili Nazif Abay ve İlçe Müftüsü Mehmet Ardıç ile Çeltik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Akgül, Kaymakam Vuran’a eşlik etti.

Denetimlerde, İçişleri Bakanlığı Genelgesinde belirtilen maske kullanımı, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını yerinde inceleyen Çeltik Kaymakamı Vuran; alınan tedbirlerin ekiplerce uygulanması hususunda gerekli talimatları verirken, çarşı esnafı ve vatandaşlara da başta sosyal mesafe, maske ve temizlik olmak üzere tüm kurallara uyulması yönünde hatırlatmalarda bulundu.

Virüsün bulaşma hızını düşürmek için alınması gereken önlemleri bir kez daha vurgulayan Çeltik Kaymakamı; “Ülke olarak, aylardır tüm dünyayı tehdit eden güçlü bir salgınla mücadele içerisindeyiz. Biz Kaymakamlık olarak gerekli önlemleri almış bulunuyoruz ancak bu mücadeleye 7’den 70’e hepimizin katılması, destek olması gerekiyor. Virüsle mücadele seferberliği devam etmektedir. Aksi durumda virüsün yayılmasına zemin hazırlamış oluruz. Kurallara uymamız; kendimiz, sevdiklerimiz ve milletimiz için büyük önem arz ediyor. O nedenle, lütfen maskemizi takalım, fiziki mesafemizi koruyalım ve kişisel temizliğimize özen gösterelim. Canımızı ve ‘canlarımızı’ riske atmayalım. Bu süreçte kurallara uyan Çeltikli tüm hemşehrilerime, gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Vuran tarafından, Covid-19 pandemi döneminde Çeltik Pazar yerinde yapılan denetimler neticesinde maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyarak örnek davranış gösteren pazarcılara Teşekkür Belgesi verildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
8
parçalı bulutlu