banner8

banner9

banner28

banner10

'PARTİ ROZETİMİ ÇIKARDIM'

Gazetemizi ziyaret eden İYİ Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai, parti rozetini çıkardığını ve Akşehir’in adayı olduğunu söyledi. İlçe Başkanı Muttalip Uysal’ın da katıldığı ziyarette, İYİ Parti tarafından yaptırılan anketler değerlendirildi.

GÜNDEM 05.02.2019, 00:33 05.02.2019, 00:33
10
'PARTİ ROZETİMİ ÇIKARDIM'
banner12

Gazetemizi ziyaret eden İYİ Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman Fedai, parti rozetini çıkardığını ve Akşehir’in adayı olduğunu söyledi.

İlçe Başkanı Muttalip Uysal’ın da katıldığı ziyarette, İYİ Parti tarafından yaptırılan anketler değerlendirildi. Osman Fedai; anketlerde, sandığa gitmemeyi düşünenlerin sayısının yüksek çıktığını, talep olduğunu görünce aday olmaya karar verdiğini söyledi.

Tanıtım Toplantısının 10 Şubat 2019 Pazar günü Akşehir Kültür Merkezinde yapılacağını belirten Fedai, sözlerini şöyle sürdürdü: ‘’Şehrimizde yönetim boşluğu var. Çözülmeyen sorunları çözmek için aday oldum. Yerel seçim parti meselesi değildir. Ben de parti rozetimi çıkardım, bütün Akşehirlilerin adayı oldum. Hangi partiden olduğuna bakmaksızın herkesin oyuna talibim.’’


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
2
açık