banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

ÖZEL AKŞEHİR BİREY KOLEJİNDEN ATA'YA ZİYARET

Özel Akşehir Birey Ortaokulu ve Anadolu Lisesi, 9 Kasım 2019 Cumartesi günü Anıtkabir’i ziyaret etti. Okul kurucuları Zeynep Koç ve İsmail Bozkurt; “Birey Ailesi olarak; tüm hayatını Türk Milleti’ne adayan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerini benimseyerek eğitimimizde ilerlediğimiz bu yolda, “Olmasaydın Olmazdık" bilincinde çocuklar yetiştirmek ve bundan sonraki önemli günlerde de çocuklarımıza milli duyguları kazandırmak için bu duyarlı duruşumuzu sürdüreceğiz” şeklinde konuştular.

GÜNDEM 14.11.2019, 00:06 14.11.2019, 00:06
48
ÖZEL AKŞEHİR BİREY KOLEJİNDEN ATA'YA ZİYARET
banner12

Özel Akşehir Birey Ortaokulu ve Anadolu Lisesi, 9 Kasım 2019 Cumartesi günü Anıtkabir’i ziyaret etti.

Okul kurucuları Zeynep Koç ve İsmail Bozkurt; “Birey Ailesi olarak; tüm hayatını Türk Milleti’ne adayan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerini benimseyerek eğitimimizde ilerlediğimiz bu yolda, “Olmasaydın Olmazdık" bilincinde çocuklar yetiştirmek ve bundan sonraki önemli günlerde de çocuklarımıza milli duyguları kazandırmak için bu duyarlı duruşumuzu sürdüreceğiz” şeklinde konuştular.

Anma gününde, okulda; öğretmenlerin el emeğiyle yaptıkları "MAKET ANITKABİR" e karanfil bırakarak Ata’mızı ölümünün 81. Yılında kurum olarak minnetle bir kez daha andılar.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
19
açık