banner8

banner9

banner28

banner10

'ÖĞRETMEN EVİ'NDE KADINLAR GÜNÜ ÇAYI

Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu Okul Aile Birliğinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği çay etkinliği, Akşehir Öğretmen Evinde gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 20:00’de başlayan ve beş yüz civarında davetlinin katıldığı etkinlikte, Okul Müdürü Yunus Geçit bir açılış konuşması yaptı.

GÜNDEM 11.03.2019, 00:54 11.03.2019, 00:54
9
'ÖĞRETMEN EVİ'NDE KADINLAR GÜNÜ ÇAYI
banner12

Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu Okul Aile Birliğinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği çay etkinliği, Akşehir Öğretmen Evinde gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 20:00’de başlayan ve beş yüz civarında davetlinin katıldığı etkinlikte, Okul Müdürü Yunus Geçit bir açılış konuşması yaptı. Konuşmanın ardından okul folklor ekibinin halk oyunları gösterisi, bayan veliler arasındaki yarışmalar, hediye çekilişi, okul öğrencilerine ait multivizyon gösterisi ve oyun havaları ile katılanların son derece neşeli ve güzel zaman geçirdiği öğrenildi.

Yapılan faaliyetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Aile Birliği Başkanı Songül Özcan Turan, tüm davetlilere teşekkür etti.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
açık