banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

ÖĞRENCİLER BAŞKAN AKKAYA İLE RÖPORTAJ YAPTI

Tornacı Erol Cumbul TOKİ Mesleki Anadolu Lisesi öğrencileri, önümüzdeki ay içerisinde çıkarılacak okul dergisi için Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile makamında bir röportaj yaptılar. Okul Müdürü Kamil Ersoy, Müdür Yardımcısı Şenyurt Gümüş ve İngilizce Öğretmeni Selim Bağ ile okul öğrencileri Merve Ufacık, Serap Çelik ve Emel Altun’un katıldığı ziyarette öğrenciler, Akşehir ve Belediye çalışmaları ile ilgili Başkan Akkaya’ya hazırladıkları soruları yönelttiler.

GÜNDEM 23.11.2019, 00:08 23.11.2019, 00:08
43
ÖĞRENCİLER BAŞKAN AKKAYA İLE RÖPORTAJ YAPTI
banner12

Tornacı Erol Cumbul TOKİ Mesleki Anadolu Lisesi öğrencileri, önümüzdeki ay içerisinde çıkarılacak okul dergisi için Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile makamında bir röportaj yaptılar.

Okul Müdürü Kamil Ersoy, Müdür Yardımcısı Şenyurt Gümüş ve İngilizce Öğretmeni Selim Bağ ile okul öğrencileri Merve Ufacık, Serap Çelik ve Emel Altun’un katıldığı ziyarette öğrenciler, Akşehir ve Belediye çalışmaları ile ilgili Başkan Akkaya’ya hazırladıkları soruları yönelttiler.

Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Başkan Akkaya, röportaj için öğrencilere ve okul idarecilerine teşekkür etti. Başkan Akkaya’nın röportajının da bulunacağı Okul Dergisi Aralık ayı içerisinde basılarak ilçede dağıtılacak.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
24
açık