banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

ÖĞRENCİ YURTLARI DENETLENDİ

Akşehir’de bulunan, 5’i kamuya ait 11’i özel olmak üzere toplam 16 öğrenci yurdunun genel, sağlık ve güvenlik denetimleri yapıldı. Akşehir ilçe sınırları içerisinde bulunan ve faal durumda olan 5 Devlet Yurdunun İş Sağlığı ve Güvenliği ile Sivil Savunma Koruma Tedbirleri açısından denetimi, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Erdem başkanlığındaki heyet tarafından gerçekleştirildi.

GÜNDEM 18.11.2019, 00:06 18.11.2019, 00:06
53
ÖĞRENCİ YURTLARI DENETLENDİ
banner12

Akşehir’de bulunan, 5’i kamuya ait 11’i özel olmak üzere toplam 16 öğrenci yurdunun genel, sağlık ve güvenlik denetimleri yapıldı.

Akşehir ilçe sınırları içerisinde bulunan ve faal durumda olan 5 Devlet Yurdunun İş Sağlığı ve Güvenliği ile Sivil Savunma Koruma Tedbirleri açısından denetimi, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Erdem başkanlığındaki heyet tarafından gerçekleştirildi. Heyette, İl Sivil Savunma Uzmanı Mehmet Güzel ve İş Güvenliği Uzmanı Halil İbrahim Şahin yer aldı.

Özel Öğrenci Barınma Hizmeti veren Özel Su, Özel Uz, Özel Buket, Özel İlim Yayma Cemiyeti Akşehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurtları, Özel Yağmur Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları, Özel Seyran ve Özel Doğrugöz Ortaokul Erkek Öğrenci Yurtları, Özel Hıdırlık, Özel Nadir ve Özel Altuntaş Öğrencilere Hizmet Derneği Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurtları ve Özel Kirazlı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu’nun denetimleri ise İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Onur Kafalı başkanlığında bir heyet tarafından yapıldı. Bu heyette de; Akşehir Belediyesinden inşaat mühendisi, İlçe Sağlık Müdürlüğünden bir sağlık teknisyeni, İlçe Gıda Tarım Müdürlüğünden Gıda Mühendisi, Büyükşehir Belediyesi Akşehir İtfaiye Amiri ve personeli, Milli Eğitim Müdürlüğü İş Güvenliği Uzmanı ve Özel Öğretimden sorumlu Şef, bir okul müdürü ile Elektrik ve Tesisat Öğretmenlerinden oluşan 11 kişilik bir ekip görev yaptı.

Özel Barınma Hizmeti veren kurumların 2. Denetimlerinin Nisan ayında yapılacağı öğrenildi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
29
açık