banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

NOLCAK ŞİMDİ?

Takip edenleriniz için; konvansiyonel medya, dijital medya ve tabii ki sosyal medya, haberlerle ve yaşanan gelişmelere dair yorumlarla oldukça hareketli.

GÜNDEM 25.06.2021, 00:05 25.06.2021, 15:55 Haber Merkezi
1764
NOLCAK ŞİMDİ?
banner12

Bazı haberler kamuoyunu bilgilendirmekle kalmayıp şaşırtıyor, bazıları da hem şaşırtıyor hem de bundan sonrası için “Nolcak şimdi?” dedirtiyor. Örnek mi? Örnek çok:

*Bi tripod bi kamerayla milyonlara ulaşan inanılmaz iddialar var. Nolcak şimdi?

*Hamdolsun, dış politikada “ikili ilişkiler” sorunsuz yürütülüyor. Suriye’de, Irak’ta, Afganistan’da Nolcak şimdi?

*Atanmış rektörü protesto eden öğrencilerin KYK kredi ve bursları kesilmiş. Bu iş neden seçimle olmalı, anladınız mı şimdi?

*İklim normalleri alt üst oldu. Nisan yağmurları, Mayıs’ı da geçip Haziran’da arz-ı endam etmeye devam ediyor. Haftanın birkaç günü, kısa sürelerle de olsa yağıyor, ardından güneş açıyor. Bi de malum renkleriyle gökkuşağı çıkarsa, nolcak şimdi?

*Yürütme Kararı; müziğe kısıtlama. Saat 24:00’dan sonra çalmak yasak. Pandemiden önce ve hatta çok daha önce, “gece kimsenin kimseyi rahatsız etmeye” hakkı var mıydı diye sormazlar mı şimdi?

*Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin belediye başkanlarını uyardı. İmar düzenlemelerinde asla şaibe olmamalı, ihaleler şeffaf olmalı dedi ve ekledi: İhaleleri canlı yayınlayın. Nolcak şimdi?

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
19
açık