banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

MUHARREM KARABACAK YENİDEN SEÇİLDİ

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (KONESOB) Olağan Genel Kurulu, Selçuklu Kongre Merkezi’nde yoğun katılımla gerçekleştirildi. Muharrem Karabacak 454 oy alarak Başkanlığa yeniden seçilirken; Akşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fikri Kurt, 8 Yönetim Kurulu üyesinden biri oldu. Yine Akşehir’de faaliyet gösteren odalardan Terziler Odası Başkanı Yusuf Ertuğrul Yönetim Kurulu yedek, Marangozlar Odası Başkanı Abidin Dilber Denetim Kurulu yedek ve Bakkallar Odası Başkanı Levent Emir de Disiplin Kurulu yedek üyeleri arasında yer aldılar.

GÜNDEM 09.05.2022, 13:10 09.05.2022, 13:16 Haber Merkezi
602
MUHARREM KARABACAK YENİDEN SEÇİLDİ
banner12

Dün yapılan Genel Kurulda, Divan Heyetinin oluşturulması ve 4 yıllık çalışma faaliyet raporunun izlenmesinin ardından kürsüye gelen Muharrem Karabacak; zor ve çetin geçtiğini belirttiği pandemi döneminde yürüttükleri faaliyetlere ilişkin hatırlatmalarda bulundu. 84 Esnaf Odası ve 60 bin üye ile çok büyük bir aile olduklarını belirten Karabacak; Olağan Genel Kurulun, başta esnaf ve sanatkarlara, odalara, Konya’ya ve Türkiye’ye hayırlı olması dileğini paylaştı.

648 delegenin oy kullandığı Genel Kurulda 454 oy alan Muharrem Karabacak yeniden başkanlığa seçilerek güven tazelerken, başkan adayı Ali Osman Karamercan ise 155 oy aldı. KONESOB’un Muharrem Karabacak Başkanlığındaki yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu: Emin Baranok, Osman Alp, Kadir Kağnıcıoğlu, Ahmet Şen, Yalçın Bozkır, Fikri Kurt, Niyazi Yavuzer, Feridun Göner.

Denetim Kurulu: Hilmi Aydın, Mehmet Günbaş, Ali Serdar Uzal, Ömer Dağ, Mustafa Ünver.

Disiplin Kurulu: Veyis Güçlü, Kenan Almaz, Ramazan Yalçınkaya, Muhlis Bülbül, Ramazan Kuşpınar.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu