banner8

banner9

banner28

banner10

MHP: AKKAYA ORTAK ADAYIMIZ

AKKAYA ORTAK ADAY

GÜNDEM 22.01.2019, 11:12 22.01.2019, 11:12
9
MHP: AKKAYA ORTAK ADAYIMIZ
banner12

Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir İlçe teşkilatı, seçim gündemiyle alakalı olağan Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

İlçe Başkanı Av. Salih Akça, toplantı sonrası gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Salih Akça’nın gündemi değerlendirdiği ve partisinin yerel seçimlerde Akşehir’de izleyeceği stratejiyi paylaştığı açıklaması şöyle:

"Aziz Milletimizin birlik ve bütünlüğüne kasteden 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası Aziz Milletimizin işareti ve Kutlu Devletimizin bekası doğrultusunda Cumhur İttifakı’na ihtiyaç duyulmuştur. Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli, Devlet adamı duruşu ve Devlet aklı ile ortaya koymuş olduğu "Önce Devletim ve Milletim, sonra partim ve ben" duruşunu sergilemiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak; Aziz Milletimizin birlik ve beraberliğini, kutlu Devletimizin bekasını partimizin üzerinde tutan bu mukaddes anlayış, gelecek nesillerce tarihin altın sayfalarında yerini bulacaktır. Devletimizin Bekası ve Aziz Milletimizin birlik bütünlüğü gereği ihtiyaç hasıl olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni gündeme getiren Genel Başkanımızdır. Bu sistemi Cumhurbaşkanımızla beraber ortak bir akılla hayata geçirmek adına düzenlenen referandumda, partimiz tam destek vermiştir.

Milliyetçi Ülkücü Hareketin sadece Ülkemizin bekasını gözeterek vermiş olduğu bu destek sonucu referandumdan Evet sonucu çıkarak, Aziz Milletimizden olumlu sonuç alınmıştır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin uygulamaya geçirilmesi noktasında benliğini bir kenara bırakıp, Ülkemizin mevcut beka sorunu gereği oluşturulan Cumhur İttifakı’nda aktif rol alan Liderimiz, Cumhur İttifakı’nın başarısında da aktif rol oynamıştır.

Önümüzdeki yerel yönetimler seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakı çatısı altında seçime girecek olan partimiz, beka sorununu her daim Partisi'nin üzerinde gören bir anlayışla Cumhur İttifakı’nın başarısı noktasında bir seçim stratejisi gözetecektir. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki; partimiz, Belediye Meclis üyeliği için kendi çatısı altında kendi listesi ile seçime girecek olup, Belediye Başkanlığı noktasında Cumhur İttifakı’nın ortak adayı olan, Ak Parti adayı Salih Akkaya'yı destekleyecektir.

Saygıdeğer hemşehrilerimize en kalbi saygı ve muhabbetlerimizi sunuyoruz.’’


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
açık