banner8

banner9

banner28

banner10

MEPAŞ’TAN YENİ ENERJİ TASARRUFU UYGULAMALARI

Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş. (MEPAŞ), enerji ihtiyacının giderek arttığı son dönemde enerji tasarrufu amacıyla müşterilerine yönelik çeşitli uygulamalarda bulunuyor.

GÜNDEM 02.11.2021, 00:10 02.11.2021, 09:05 Haber Merkezi
930
MEPAŞ’TAN YENİ ENERJİ TASARRUFU UYGULAMALARI
banner12

Dünya Tasarruf Günü nedeniyle MEPAŞ müşteri ilişkileri merkezlerine gelen müşteriler enerji tasarrufu yetkilileri tarafından bilgilendirilirken, kendilerine günün anısına tasarruf ampulü de hediye edildi.

Müşteri İlişkileri ve Operasyonlar Müdürü Fatih Yetimoğlu, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“MEPAŞ olarak enerji tasarrufuyla alakalı birçok konu üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Amaçlarımızdan birisi, bir enerji şirketi olarak satış gerçekleştirmenin dışında, enerjiden nasıl tasarruf etmeliyiz gibi bilgilendirmeler yaparak enerji tasarrufu konusunda farkındalık yaratmak.

Hizmet alanımızda yer alan Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizde, enerji tasarrufu konusunda yetkili çalışanlarımızı konumlandırdık. Enerji tasarrufu konusunda yetkili arkadaşlarımız da, faturasına itiraz eden ya da faturalarıyla ilgili bilgi almak isteyen kişilere enerji tasarrufuyla ilgili neler yapabilecekleri hakkında bilgiler veriyorlar. Aynı zamanda internet sitemizde elektrik kullanıcılarının enerji tasarrufunu nasıl yapacağıyla ilgili ipuçları yer alıyor. Fatura tutarlarıyla ilgili evde kullanmış oldukları elektrikli ev aletlerinde kullanım sıklığına göre ne kadar tasarruf edebileceklerini hesaplayacakları modülümüz var. Bu şekilde de fatura tutarlarını daha aşağıya indirmenin yolunu bulmuş oluyorlar.

Dünya Tasarruf Günü’nde bir farkındalık yaratmak istedik. Bu amaçla, Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizi ziyaret edenlere enerji tasarrufu yetkilisi arkadaşlarımız tarafından bilgilendirmeler yapıldı. Tasarruf gününün farkındalığını arttırmak açısından da naçizane olarak enerji tasarrufu ampulü hediye etmeye çalıştık. Bundan sonraki süreçlerde, enerji tasarrufuyla alakalı projelerimiz gelişerek devam edecek. Hem doğanın korunması hem de enerji tasarrufu mottomuzla ilerlemeyi düşünüyoruz.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
az bulutlu