banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

MEPAŞ’TAN ENERJİ TASARRUFU ÖNERİLERİ

Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş. (MEPAŞ); salgınla mücadele sürecinde uzaktan eğitim, evden çalışma ve sokağa çıkma kısıtlamaları sonucu evde geçirilen zamanın uzamasıyla elektrikli cihazların kullanımlarının da artmasının, faturalarda artışa sebep olması üzerine, Enerji Tasarruf Projesi ile müşterilerine enerjinin tasarruflu kullanılması hakkında bilinçlendirme çalışmalarına başlandığını açıkladı.

GÜNDEM 14.01.2021, 00:06 13.01.2021, 17:52 Haber Merkezi
778
MEPAŞ’TAN ENERJİ TASARRUFU ÖNERİLERİ
banner12

Enerji Tasarrufu çalışmaları hakkında bilgi veren MEPAŞ Genel Müdürü İlker Arslanargun, bilinçli enerji kullanımına dikkat çektiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakabilmek için hepimizin, vatandaşlık görevi olarak enerjiyi bilinçli kullanmamız gerekmektedir. Enerji Tasarruf Projesi ile evlerimizde ve iş yerlerimizde bilinçsiz enerji kullanımından kaçınıp enerji tasarrufu yapmayı ilke haline getirmeliyiz.

MEPAŞ olarak vatandaşlarımızı bilinçlendirmek için, 11 Müşteri Hizmetleri Merkezimizde çalışmakta olan toplam 93 personelimize Enerji Tasarrufu Eğitimi verilmiş olup, müşterilerimize enerjiyi verimli kullanmaları ve dolayısıyla faturalarını düşürebilmeleri için önerilerde bulunulmaya başlanmıştır. Buradaki amacımız; müşterilerimize elektrikli cihazların doğru kullanımları ile nasıl tasarruf ve verimlilik sağlanacağı hakkında bilgi vermektir.

Ayrıca www.mepasenerji.com adresimize, elektrikli ev aletlerinin ne kadar enerji harcadığını ve faturaya etkisini görmek isteyen müşteriler için tüketim hesaplama modülü eklenmiş olup müşterilerimiz kendi tüketim alışkanlıklarını değiştirerek fatura tutarlarını düşürebileceklerdir.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
7
parçalı bulutlu