banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

MEPAŞ’IN ANLAMLI YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş. (MEPAŞ) tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında düzenlenen “Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği” konulu resim yarışmasında kazananlar belli oldu.

GÜNDEM 14.05.2022, 00:08 13.05.2022, 15:24 Haber Merkezi
342
MEPAŞ’IN ANLAMLI YARIŞMASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
banner12

MEPAŞ’ın hizmet verdiği 6 ilde bulunan müşterilerinin 7-11 yaş arası çocuklarının katılım sağladığı ödüllü resim yarışması yoğun ilgi gördü. Jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ilk 3’e giren minikler tablet, bisiklet ve akıllı saat ödüllerinin sahibi oldu. Ödüller; Genel Müdür İlker Arslanargun ile Müşteri Hizmetleri ve Operasyonlar Direktörü Fatih Yetimoğlu tarafından takdim edildi. İlk 50’ye giren resimler ise sanat galerisinde sergilendi.

MEPAŞ Genel Müdürü Arslanargun, konuya ilişkin açıklamasında; “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğimizin güvencesi olan yavrularımıza ve tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Bu güzel günün aydınlık ve huzur dolu yarınların müjdecisi olmasını umut ediyor, ödüllü resim yarışmamızda dereceye girenleri tebrik ederken, katılım sağlayan tüm çocukları azimlerinden dolayı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
kapalı