banner8

banner9

banner28

banner10

MEDAŞ ÇALIŞANLARINI ÖDÜLLENDİRDİ

Konya, Karaman, Niğde, Aksaray, Nevşehir ve Kırşehir illerinin elektrik dağıtım faaliyetlerini yürüten Meram Elektrik Dağıtım A. Ş. (MEDAŞ) tarafından çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen yarışmada başarılı olan personele ödülleri verildi.

GÜNDEM 28.09.2020, 00:09 27.09.2020, 18:54 Haber Merkezi
1458
MEDAŞ ÇALIŞANLARINI ÖDÜLLENDİRDİ
banner12

Tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek ve bu zor günlerde çalışanların motivasyonlarını yükseltebilmek amacıyla şirket içerisinde düzenlenen yarışmada, şirket çalışanları; tüketicilerin elektrik sayaçlarının okunması ve kontrol edilmesi adına yapılan düzenli ziyaretlerde kapalı olan ve uzun süredir sayacına ulaşılamadığı için hem sayaç endeksleri okunamamış hem de sayaç kontrolleri yapılamamış tüketicilere ulaşıp gerekli kontrolleri yapabilmek için birbirleri ile yarıştı. Oluşturulan tatlı rekabet ortamında, sayacına erişilemediğinden uzun süredir gerekli kontrolleri yapılamamış pek çok tüketiciye ulaşılarak hizmet verildi.

Yarışma sonrasında üstün başarı gösteren personel, ödül verilerek mükafatlandırılırken, MEDAŞ yetkileri; her ay periyodik olarak elektrik sayaç endekslerinin okunması ve kontrollerin yapılmasının EPDK mevzuatları ile zorunlu kılındığını, bunun için de tüketicilerin sayaçlarının okunamadığı ve kontrollerinin yapılamadığı aylarda bölgede görevli işletmelerine ya da çağrı merkezine başvurup randevu alarak işlemlerinin gerçekleştirilebileceğini de bu vesileyle tüketicilere hatırlattılar.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
15
parçalı az bulutlu