banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

MECLİS BUGÜN TOPLANIYOR

Akşehir Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı, bugün saat 17:00’da Akşehir Kültür Merkezi’nde yapılacak.

GÜNDEM 06.12.2021, 00:16 05.12.2021, 19:37 Haber Merkezi
779
MECLİS BUGÜN TOPLANIYOR
banner12

İkisi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne, biri ise Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait teklifleri içeren toplam 3 maddeden oluşan gündem çerçevesinde görüşülecek olan teklifler şöyle:

*Konya İl Sağlık Müdürlüğü’nün Atakent, Altuntaş ve Doğrugöz Aile Sağlığı Merkezleri ve Lojmanlarının, ihtiyaç sahiplerinin geçici konaklatılmasında kullanılmak üzere Akşehir Belediyesi’ne tahsisi amacıyla hazırlanan protokolün kabulüne dair, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Doğrugöz, İstasyon ve Yarenler Mahallelerinde 1’er ve Ucuzluk Mahallesi’nde 2 olmak üzere toplam 5 taşınmazdaki Belediye hisselerinin satışına dair, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nca yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında; kağıt, plastik, cam, elektronik atıklar, ahşap, atık pil vb. geri dönüşebilen atıkların geri kazanılması amacıyla Akşehir’de ilk olarak uygulanmaya başlanan Atma Tıkla Projesi doğrultusunda verilen promosyonlara, vatandaşların ilgisini artırmak ve istekli oldukları talepleri karşılamak için ütü, saç kurutma makinesi ve çocuk scoteri gibi promosyonlar eklenmesine dair, Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait teklif.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
23
açık