banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIMIZA EMPATİYLE DESTEK

Akşehir KOMEK Kurs Merkezi Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Kursu öğrencileri, Lösemi Haftası dolayısıyla anlamlı bir farkındalık oluşturdular. Akşehir KOMEK Kurs Merkezi’nde eğitim veren Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Kursu eğitmeni Nuriye Aydın ve öğrencileri; Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında empati yaparak lösemili çocuklar için farkındalık oluşturdular.

GÜNDEM 07.11.2019, 00:04 07.11.2019, 00:04
28
LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIMIZA EMPATİYLE DESTEK
banner12

Akşehir KOMEK Kurs Merkezi Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Kursu öğrencileri, Lösemi Haftası dolayısıyla anlamlı bir farkındalık oluşturdular.

Akşehir KOMEK Kurs Merkezi’nde eğitim veren Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Kursu eğitmeni Nuriye Aydın ve öğrencileri; Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında empati yaparak lösemili çocuklar için farkındalık oluşturdular. Yüzlerine maske takan öğrenciler, Lösemili çocuklara manevi anlamda destek olmak istediklerini belirttiler.

Tüm vatandaşların bu tip konularda hassasiyet göstermesi gerektiğine dikkat çeken Akşehir KOMEK Kurs Merkezi Yöneticisi Hüseyin Zeybek; “Empati yaparak Lösemi Haftası dolayısıyla farkındalık oluşturan ve lösemili çocuklarımıza manevi destek veren kursiyerlerimize ve eğitmenimize teşekkür ediyorum” diyerek, tüm lösemili çocuklara şifa diledi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık