banner8

banner9

banner28

banner10

'LGS İÇİN ENDİŞENİZ OLMASIN'

Akşehir Belediyesi, 20 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesinde sınav yapılacak okullarda ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirdi. Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün LGS sınavı için belirlediği, merkezde 11 ve merkez dışında 14 okulun giriş kapıları, kapı kolları, masa ve sıraları ile lavabolar tek tek steril hale getirilerek sınıfların kapıları sınav günü tekrar açılmak üzere kapatıldı.

GÜNDEM 17.06.2020, 14:43 17.06.2020, 14:43
7
'LGS İÇİN ENDİŞENİZ OLMASIN'
banner12

Akşehir Belediyesi, 20 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesinde sınav yapılacak okullarda ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirdi.

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün LGS sınavı için belirlediği, merkezde 11 ve merkez dışında 14 okulun giriş kapıları, kapı kolları, masa ve sıraları ile lavabolar tek tek steril hale getirilerek sınıfların kapıları sınav günü tekrar açılmak üzere kapatıldı. Ayrıca ilçede bulunan tüm okulların girişlerine dezenfektan standı yerleştirildi.

Sınav öncesinde tüm öğrencilere başarılar dileyen Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; “Okullarımızın her yerinde sterilizasyon çalışması yaptık. Öğrencilerimiz ve ailelerinin bu konuda endişeleri olmasın. Belediye olarak üzerimize düşen her görevi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Öğrencilerimizden tek isteğimiz; sınavlarına odaklanmaları ve başarıya ulaşmalarıdır” dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
9
açık