banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

KOSKİ E-RANDEVU’YA GEÇİYOR

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre; abonelik işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla Haziran ayına kadar e-Randevu sistemine geçilecek.

GÜNDEM 27.04.2022, 00:11 26.04.2022, 18:52 Haber Merkezi
792
KOSKİ E-RANDEVU’YA GEÇİYOR
banner12

Daha önce de su ve kanalizasyon idareleri arasında ilk kez hayata geçirilen mesafeli sözleşme uygulaması ile Türkiye’ye örnek olan KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün e-Randevu sistemine geçmesiyle aboneler, gerek web sayfası gerekse Mobil KOSKİ üzerinden randevu alıp sıra beklemek zorunda kalmadan işlemlerini halledebilecekler.

KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir, konuya ilişkin açıklamasında; “Vatandaşlarımıza kolaylıklar sağlamak için teknolojik yatırımları sürdürüyoruz. Vatandaşların abonelik işlemlerini, bulundukları her yerden yapabilmelerine olanak tanıyan mobil uygulamayı hizmete sunduk. İlaveten vatandaşlarımız, zaman ve mekan sınırlandırması olmaksızın; ister mobil uygulamamızla, isterlerse bilgisayar üzerinden online olarak yapacakları yeni abonelik işlemlerinde, kuruma gelmelerine veya ıslak imzalı evrak getirmelerine gerek kalmadan işlem yapabiliyorlar. En geç Haziran ayına kadar tamamlanmasını planladığımız e-Randevu sistemi üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Artık vatandaşlarımız planladıkları gün ve saatte kurumumuza gelecekler, boşuna sıra beklemeyecekler” ifadelerine yer verdi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
16
açık