banner8

banner9

banner28

banner10

KORAY AYDIN AKŞEHİR'E GELİYOR

İYİ Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili, Bayındırlık ve İskan eski Bakanlarından Koray Aydın, partisinin Üye Katılım ve Mahalle Temsilcileri Toplantısına katılmak üzere Akşehir’e geliyor. İYİ Parti Akşehir İlçe Başkanlığından konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın; Türkiye’mizin gündemini değerlendirmek ve istişarelerde bulunmak üzere 1 Kasım 2019 Cuma Günü saat 19:00’da, Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezinde Akşehirlilerle buluşacak.

GÜNDEM 31.10.2019, 00:05 31.10.2019, 00:05
12
KORAY AYDIN AKŞEHİR'E GELİYOR
banner12

İYİ Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili, Bayındırlık ve İskan eski Bakanlarından Koray Aydın, partisinin Üye Katılım ve Mahalle Temsilcileri Toplantısına katılmak üzere Akşehir’e geliyor.

İYİ Parti Akşehir İlçe Başkanlığından konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın; Türkiye’mizin gündemini değerlendirmek ve istişarelerde bulunmak üzere 1 Kasım 2019 Cuma Günü saat 19:00’da, Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezinde Akşehirlilerle buluşacak. İstişare toplantısı sonrası, Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın tarafından; Partimize yeni katılan üyelerimize rozetleri takılacak ve mahalle temsilcilerine görevlendirme belgeleri tevdi edilecek” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, Konya İl Teşkilatı ve çevre ilçelerden büyük katılım olması beklenen toplantıya tüm Akşehirlilerin davetli olduğu vurgulandı.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
açık