banner8

banner9

banner28

banner10

KONYA'DA KORKUTAN ARTIŞ

Konya'da pandemi hastanelerindeki kapasitenin doluluk oranına ulaştığı, yeni tespit edilen vakaların mağduriyet yaşamamaları adına bulundukları yerlerdeki hastanelere müracaat edebilecekleri ve tedavi altına alınabilecekleri öğrenildi. Edinilen bilgiye göre; Konya'da normalleşme sürecinin ardından koronavirüs vakalarında artış yaşandı.

GÜNDEM 15.06.2020, 14:56 15.06.2020, 14:56
17
KONYA'DA KORKUTAN ARTIŞ
banner12

Konya'da pandemi hastanelerindeki kapasitenin doluluk oranına ulaştığı, yeni tespit edilen vakaların mağduriyet yaşamamaları adına bulundukları yerlerdeki hastanelere müracaat edebilecekleri ve tedavi altına alınabilecekleri öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre; Konya'da normalleşme sürecinin ardından koronavirüs vakalarında artış yaşandı. Daha önce kentte pandemi hastanesi olarak belirlenen Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Beyhekim Devlet Hastanesi’nin kapasitelerinin, vaka artışları nedeniyle dolduğu öğrenildi. Bu nedenle, yeni tespit edilecek vakaların bulundukları yerlerdeki hastanelere müracaat edebilecekleri ve o hastanelerde tedavi altına alınabilecekleri, ilçelerde tespit edilen hastaların da ilçelerdeki hastanelerde tedavi altına alınacağı kaydedildi.

Kentte yaşanan vaka artışının Sağlık Bakanlığı tarafından da takip edildiği belirtildi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
açık