banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

KOMEK VE HEM İŞBİRLİĞİ

Yunak Kaymakamı Murat Karahan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Yunak’ta devam eden Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ve Halk Eğitimi Merkezi (HEM) kurslarını ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

GÜNDEM 28.03.2022, 00:05 27.03.2022, 17:57 Haber Merkezi
310
KOMEK VE HEM İŞBİRLİĞİ
banner12

Kaymakam Karahan ve Milli Eğitim Müdürü İşcan; KOMEK ve HEM işbirliği ile açılan Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı ile Gelişimsel Etkinlikler kurslarını ziyaret ederek kursiyerlerle yapılan işler üzerine bir süre sohbet ettiler.

KOMEK Merkezi Müdürü Ekrem Varol’dan halen devam eden kurslar ve açılması düşünülen kurslar hakkında bilgi alan Kaymakam Karahan, daha sonra KOMEK Binasında bulunan ve Halk Eğitimi Merkezi’nce açılan kursları gezdi. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Akkaya ve Müdür Yardımcısı Cihad Koçak’ın da eşlik ettiği ziyarette kursiyerlerle açılan kurslar ve verilen hizmetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunan Karahan, çalışmaları takdirle karşıladığını belirtirken; görev alan idareci ve öğretmenleri tebrik etti ve kursiyerlere başarılar diledi.

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da KOMEK ve HEM işbirliği ile birçok başarıya imza atacaklarının altını çizerek kurs çeşitliliğinin artırılması ve mahallelere yayılması noktasında çalışmaların devam ettiğini ifade etti. İşcan, yapılan çalışmaların yılsonu sergisiyle Yunak halkının beğenisine sunulacağını belirtirken, ziyaretinden dolayı Kaymakam Murat Karahan’a teşekkür etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık