banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

“KIŞ ÜŞÜTÜYOR İYİLİK ISITSIN”

İHH İnsani Yardım Vakfı, kadınların ortak olacağı bir kampanya başlattı. Kampanyadan öncelikle Akşehir’de bulunan yetim aileleri ve muhtaçlar faydalanacak, ihtiyaç fazlası malzemeler ise Vakıf tarafından Suriye’de açılan mülteci kamplarına gönderilecek.

GÜNDEM 07.01.2021, 00:07 06.01.2021, 18:20 Haber Merkezi
374
“KIŞ ÜŞÜTÜYOR İYİLİK ISITSIN”
banner12

İHH Akşehir Temsilciliği Başkanı Ahmet İbişdayı; soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahiplerine yalnız olmadıklarını hissettirmek ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamak için başlatılan ve ev hanımlarının atkı, bere, eldiven, kazak örerek katılacağı kampanyayla ilgili açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

“Temsilciliğimizin her defasında barınak, yakacak, gıda ve kıyafet yardımı yaparak mazlum ve mağdur kardeşlerimiz için seferber olduğu bu günlerde, farkındalık yaratmak amacıyla kadın hemşehrilerimize yönelik olarak başlatılan kampanyayla; yaş ve cinsiyet fark etmeksizin örülecek atkı, bere, eldiven, kazak, yelek gibi kıyafetleri kardeşlerimize göndererek onların soğukla mücadelesini yüreğimizde hissetmek ve mücadelelerine ortak olmak istiyoruz.

Sizler de bu kampanya için el emeği ile hazırlanan kıyafet, atkı ve bereleri temsilciliğimize getirerek onlara destek olabilirsiniz. Her zaman mazlum ve mağdur insanlara kucak açan, onlardan yardımlarını esirgemeyen hemşehrilerimize ve kardeşlerimize bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.”

      

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
12
açık