banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

KAYMAKAMDAN KURUMLARA DENETLEME

Tuzlukçu Kaymakamı İsa Bertan; Şehit Halim Ünal İlçe Devlet Hastanesi, İlçe Mal Müdürlüğü ve İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne denetim amaçlı ziyaretlerde bulundu.

GÜNDEM 15.06.2022, 00:13 14.06.2022, 17:01 Haber Merkezi
913
KAYMAKAMDAN KURUMLARA DENETLEME
banner12

İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği ve Aile Hekimliklerini denetleyen Kaymakam İsa Bertan; hizmet binasının yeterliliği, hizmet standartları, erişilebilirlik ve vatandaş odaklı hizmet sunumu konularında, Hastane Başhekimi ve Akşehir İlçe Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Sait Yalçın ve Hastane Müdürü Mahmut Baysal’dan bilgi aldı. Bertan, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletirken personele de kolaylıklar diledi.

Mal Müdürlüğü’nün çalışmalarını denetleyen ve Mal Müdürü Cüneyt Mertoğlu’dan çalışmaları hakkında bilgi alan Kaymakam Bertan; özverili çalışmalarından dolayı personeli kutlarken, işlemleri için müdürlükte bulunan vatandaşlarla da sohbet etti.

İlçe Nüfus Müdürlüğü’nü ziyaretinde; Nüfus Müdürü Veysel Oruç’tan yeni kimlikler ve kimlik değiştirme çalışmaları hakkında bilgi alan Tuzlukçu Kaymakamı, burada da vatandaşlarla sohbet etti ve personeli, özverili çalışmalarından dolayı kutladı.

Tuzlukçu Kaymakamı İsa Bertan’a denetleme ziyaretlerinde, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman Selçik eşlik etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık